Jesteś tutaj: Start » Firma i jej kultura

Firma i jej kultura

Bądź sobą. Pokaż, co wiesz.

W naszych projektach wszystko kręci się wokół IT. Nie mniej jednak, w IKOR to Ty jesteś w centrum uwagi. Traktujemy naszych klientów bardzo poważnie i dostarczamy im wysokiej jakości rozwiązania technologiczne. Nie mniej jednak, w tym procesie nie chcemy Cię "ujednolicać", jak ma to często miejsce w przypadku dużych firm konsultingowych. Nie chcemy Cię zmieniać, aby dopasować Cię do naszego zespołu - doceniamy różnorodność naszych Pracowników. Możesz być tym, kim jesteś we wszystkich aspektach.

Spotkasz tu zmotywowanych i innowacyjnych współpracowników, którzy wyróżniają się w swojej branży dzięki swojemu wyjątkowemu know-how. Zatrudniamy osoby, które łączą swoją wiedzę z zakresu ekonomii biznesu ze swoją wiedzą informatyczną. Wielu naszych współpracowników posiada specjalistyczną wiedzę w obszarach działań naszych klientów, takich jak bankowość, administracja rządowa, ubezpieczenia, usługodawcy, przemysł i handel.

Twoje dotychczasowe doświadczenie jest ważne, ale ważniejsze dla nas jest to, kim jesteś oraz to, co wiesz. Twoi przyszli koledzy to specjaliści z różnorodnymi doświadczeniami. Oprócz osób, które ukończyły studia ekonomiczne lub informatykę, w naszym zespole spotkasz także osoby z doświadczeniem z zupełnie innych branż.

Chcemy, abyś czuł się dobrze w IKOR. Zanim zaczniesz z nami współpracować, przygotowujemy z wyprzedzeniem wszystko, czego potrzebujesz do dołączenia do zespołu. Starannie wybieramy dla ciebie mentora, Twój przełożony przygotuje dla ciebie zadania, a zaplecze zajmie się twoim sprzętem.

Nasze biuro, nasz zespół

Top