Jesteś tutaj: Start » O IKOR

O IKOR

Od ponad 20 lat nazwa IKOR reprezentuje Idee, Koncepcje i Realizacje

Jako firma doradztwa technologicznego zajmująca się oprogramowaniem, digitalizujemy firmy ubezpieczeniowe i sektor publiczny. Nasze pionierskie interfejsy do integracji platform łączą wszystkich uczestników środowiska API. Zawsze zgodnie z mottem IKOR: Znajdujemy rozwiązania!

IKOR został założony w 1997 roku w Niemczech. Obecnie biura zlokalizowane są w wielu europejskich krajach, gdzie zatrudnionych jest ponad 200 osób. Wśród licznych partnerstw wdrożeniowych i produktowych IKOR jest dumny z faktu, że jest srebrnym partnerem SAP, a także partnerem konsultingowym Guidewire Software Inc. Ponadto IKOR jest członkiem DSAG (niemieckojęzyczna grupa użytkowników SAP) i Versicherungsforen Leipzig.

IKOR oferuje kompleksowe know-how w zakresie technologii SAP i Guidewire, które są niezbędne, aby zaoferować naszym klientom skuteczne rozwiązania w zakresie zintegrowanych kompleksowych procesów i zrównoważonych środowisk systemowych. Nasze umiejętności i doświadczenie w analizie biznesowej, jak też w odpowiednim zarządzaniu kompleksowymi projektami, pozwalają prowadzić projekty IT do sukcesu. Jako doświadczony partner outsourcingowy zapewniamy niezawodne operacje technologiczne, a centra nearshore IKOR umożliwiają elastyczne skalowanie rozwoju oprogramowania.

IKOR Polska Sp. z o.o. został założony jako spółka-córka IKOR AG w grudniu 2019 roku z siedzibą w Warszawie. Naszym celem jest budowanie kompetencji Guidewire i docelowo praca w trybie nearshore. W chwili obecnej zatrudniamy 15 osób, wybitnych specjalistów w obszarze Guidewire.

Naszymi klientami są między innymi Allianz, Barmenia, Basler, Generali, IB.SH, IFB, ISB, NBank, SAB, Signal-Iduna, VHV, WIBank, Grupa Zurich Niemcy.

IKOR – kim jesteśmy

 

Top